TEATR RYTMU

Dla kogo: dla dzieci od 3,5 do 6 lat

Kiedy: we wtorki od 16:00 – 17:00

Opis: Nowa propozycja dla przedszkolaków

Zajęcia dla najmłodszych, które mają na celu połączenie zajęć rytmicznych z ogólnym pojęciem teatru. Dzieci poprzez ćwiczenia muzyczno-teatralne rozwijają swoją muzykalność, ruchliwość, kreatywność, a także otwartość na innych. Wspólny śpiew, taniec czy gra aktorska zbliża dzieci oraz jest to idealne połączenie tych umiejętności, które ujawniają się już w najmłodszych latach życia.

Dzieci będą miały możliwość znalezienia dla siebie ulubionej dyscypliny, w której spróbuje rozwinąć swój potencjał.

Owocem naszych ćwiczeń będą przedstawienia teatralne na prawdziwej scenie co dla każdego dziecka i rodzica będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem. I kto wie... Może to właśnie na tych zajęciach ujawni się talent przyszłego muzyka, aktora czy tancerza?

Koszt: 40zł/mc

Prowadzący: Katarzyna Ciborska